FASCINATION ABOUT Суспільство

Fascination About Суспільство

Fascination About Суспільство

Blog Article

Соціальні думкарі першої половини ХІХ століття намагалися осмислити суть та наслідки французької революції.

Суспільство вони тлумачили як державно-монополісти чний (з точки зору форми власності), організований (з огляду на соціальні та економічні процеси), зрілий, розвинутий капіталізм як менеджеріальне суспільство (враховуючи домінуючу професію у всіх галузях), як суспільство масової культури.

соціально – люди тісно пов’язані різними видами діяльності;

Соціологія Е. Дюркгейма. Головна особливість концепції Дюргкейма: соціальне треба пояснювати соціальним. Він сформулював свій основний постулат: “Соціальні факти треба розглядати як речі, вони існують поза людиною та здійснюють на неї примусовий вплив.

Чисельність населення особливо швидко зростає на ранніх стадіях індустріалізації, коли люди починають жити довше за рахунок поліпшення охорони здоров`я та санітарно-гігієничних умов.

Суспільні відносини не можуть існувати без комунікації. У житті суспільства величезну роль відіграє комунікативна діяльність.

«Суспільство – це система різноманітних відносин і взаємодій людей. Їх конкретну сукупність тепер часто називають ще соціумом».

Вона служить для спілкування та розвитку суспільних відносин.

полюючі та збираючі - що живуть за рахунок диких тварин і рослин;

Канали вираження громадської думки. Вираження громадської думки може проходити активно чи пасивно, прямо чи опосередковано.

Народи мисливців і збирачів весь час пересуваються по своїй території, адже якщо вони будуть затримуватись надовго в одному місці можуть виснажити його. В результаті володіння речами їм тільки заважає і вони мають лише дуже незначну кількість речей.

У різні періоди історичного розвитку суспільство набу­вало різноманітних форм, змінювалася його структура. Первісне суспільство не знало

Це: рибальські, морські і пастуші (прості і розвинуті) (останні мають коней або верблюдів як засіб транспорту).

Два click here основних види: міжпоколінна та внутріпоколінна (соціальна кар’єра). Міжпоколінна – довготерміновий, внутріпоколінна – короткотерміновий процес. Два типи:

Report this page